پاسخگویی تلفنی از 9 صبح الی 18 عصر

021-55534328-31

کاربردهای ویژه رابیتس و فن آوری های جدید ساخت این محصول

1396/12/02

ورق های گالوانیزه را برش و کشش های عرضی می دهند و رابیکی را می سازند  یکی از علل مهم کاربرد رابیتس این است که باعث می شود که پیوستگی عمیق در دیوار و سطوح به وجود آید و سقف های کاذبی که به واسطه این محصول تولید می شوند سطح را به طور کامل محفاظت نموده و از هرگونه ترک خوردگی و جدا شدن پیشگیری می کند.

جنس آن از گالوانیزه گرم می باشد چرا که نباید زمانی که در معرض رطوبت محیط  قرار می گیرد دچار زنگ زدگی شود در طراحی داخلی نوین کنونی که از الگو های مارپیچ و هندسی و … نورپردازی های مخفی به سادگی و راحتی کار اضافه می کند سیستم و مکانیزم این محصول به شکلی ست که ملات ها به سهولت به آن بچسبد و متصل شود.

زمانی که این محصول به اجرا در می آیند محل مورد نظر را به تیرهای فلزی سقف وصل می کند مسئله ای که بایستی  مورد توجه قرار بگیرد این است که سقف بتنی برای جوشکاری و تحمل بار سقف کاذب طراحی نشده و فاقد ظرفیت لازم برای این کار است .
میلگردهای فرعی توری رابیتس بایستی به گونه این باشد که در نقاط نزدیک به هم به میلگردها وصل شود . و در همه ی مراحل تراز نمودن سقف و کنترل آن جزء اساسی ترین موارد است .

در انجام طرحهایی که در رابیتس بندی با استقبال مواجه شده اند امتدادها و هندسی بودن و صحیح بودن قوسها و دایره ها به این مسئله اهمیت دوچندانی  می دهد .

کاربردهای رابیتس در صنعت

رابیتس دارای تنوع زیادی است که از نمونه های آن در منازل میتوان به آرک و اپن آشپزخانه گل سقفی و نور مخفی و پوشاننده مسیر عبوری کانالهای آب و کولر اشاره کرد. برای هر اجرای رابیتس  سطحی که نزدیک به۱٫۴۴ پایه ریزی می گردد زیرا ابعاد استاندارد رابیتس ۶۰*۲۴۰ هستند .
این محصول قادر است که برای تاسیسات برقی که در بیشتر منازل وجود دارد پوششی مناسب باشد و به نمای داخلی ساختمان جلوه ای زیبا بدهد .

در بین انواع رابیتس که در بازار وجود دارد تعداد ستون و چشمه این محصول بر طبق نیاز دارای ۹ ستون ۱۱ ستون و ۱۳ ستون ساخته می شوند و این ستون بندی ها بر روی وزن نهایی هر یک از انواع رابیتس بسیار موثر است وزنی که بر اساس آن رابیتس بندی را انجام می دهند هر چقدر سنگین یا نیمه سنگین تر باشد کیفیت این محصول را افزایش می دهد و در طرح بندی با مقاومت بیشتری اجرا را بهتر و چشم نواز تر به نمایش می گذارد و این بخاطر این است که ملات ها و گچ  بسیار خوب روی آن چسبیده و فرم می گیرند .

رابیتس ورق فولادی  به صورت شبکه شبکه ای می باشد که از اقسام ورقهای گالوانیزه گرم با قطر ۲۵/۰ تا ۵/۰ تولید می گردد که با استفاده از مفتولهای گالوانیزه آرماتوربندی به شکل یک لایه به شبکه فرعی وصل می گردد که تولیدی کارخانه رابیتس موجب می شود که از  ترک خوردگی گچ یا سیمان در سطح های دلخواه پیشگیری می کند رابیتس شامل دو نوع سطح و برجسته می باشد که از ورق گالوانیزه تولید می گردد .

کاربرد رابیتس در ساختمان سازی

از انواع برجسته آن در دهانه های بزرگتر استفاده می شود و برای پوشاندن روی کانال های کولر و تاسیسات نیز از این محصول جهت متصل شدن بهتر اندود کاربرد دارد. در بین طرح ها و مجسمه هایی که در میدانها و ارگان ها و یا آب نماهایی که از حجم های سیمانی ساخته می شوند رابیتس و رابیتس بندی با کیفیت دارای اهمیت و ارزش بسیاری می باشد .

تمام افراد در ساختمان سازی های اخیر خواهان مدل ها و ایده های نوین و مدرن  می باشند که در حال حاضر معماران به این فکر انداخته تا برای استتار تیرآهن ها و آرماتور ها و سایر دکوراسیون بندی ها مصرف می شوند .

۳۰۰ گرم کمترین وزنی است که در این محصول ساخته می شود که بیشترین آن با توجه به تولید کننده و نیاز مشتریان با بی ثبات می باشد و تا وزن ۱۳۰۰ گرم نیز مشاهده می شود . بیشتر مصالح   مربوط به سقف  این محصول  بعد از انتهای تیغه چینی و اجرای گچ و خاک بایستی توجه نمود که محل عبور کانال و نصب کانال ها و تاسیساتی که از سقف عبور می کنند به آن صدمه وارد نشود.

افزایش ارتقاء تولید رابیتس در کارخانه ها

رضایت و آنچه مشتری نیاز دارد مسئله ای است که بایستی تولید کنندگان رابیتس به آن توجه نمایند و این موضوع  باعث می شوند تولیدات واحد تولیدی روز به روز متنوع تر شده و میزان محصولات تولیدی نیز افزایش یابد  .

برای انجام رابیتس بندی از دستگاه هایی استفاده می شود که عبارتند از دستگاه جوش ، انبر آرماتور بندی ، قیچی برش میلگرد و شاقول  که تمام  موارد ذکر شده به بهتر اجرا شدن رابیتس کمک می کند.

‌چنانچه گروه حرفه ای رابیتس کاری را  انجام دهند از لحاظ کیفیت  فاقد هر نوع نقص و عیبی می باشد ولی چنانچه معیارها و قوائد به درستی رعایت نگردد و در مراحل نصب از افراد حرفه ای کمک گرفته نشود‌، نبایست انتظار داشت که به نتیجه دلخواه و درست دست یافت ‌. 

در کل زمانی که کارفرما فقط روی کم کردن قیمت تمام شده متمرکز باشد و نسبت به کیفیت و تجربه و توانایی‌های مدیریتی و اجرایی پیمانکار توجه و دقتی نداشته باشد ‌، نباید توقع داشت که کاری با کیفیت به اجرا در آید.

منبع :مرکز آهن

گروه صنعتی امیر کبیر ورق های گالوانیزه رابیتس کاربردهای رابیتس نمونه رابیتس سقف کاذب گالوانیزه گرم موارد استفاده از رابیتس مفتولهای گالوانیزه آرماتوربندی

پرفروش ترین محصولات

دیدگاه کاربران
Real Time Analytics