پاسخگویی تلفنی از 9 صبح الی 18 عصر

021-55534328-31

روزهای پر آرامش که بر بازار آهن ورق حاکم است

1396/12/24

به گزارش گروه صنعتی امیر کبیر در روز های اخیر نرخ ورق گالوانیزه کاشان پایدار خبر دادند.این کارخانه از نزدیک یک هفته گذشته افت و خیز در نرخ هایش وجود ندارد و روز اخیر نیز با پایدار قرار دادن نرخ ها اقدام به فروش نمود. در حال حاضر نرخ ورق گالوانیزه ضخامت 4.0 با 4050 تومان قیمتش مشخص شد.
قیمت ورق گالوانیزه هفت الماس نیز مانند کارخانه کاشان ، روز قبل را در آرامش به سر برد.کارخانه هفت الماس نزدیک به یک هفته اخیر نرخ هایش را پایدار بوده است و اکنون با همان نرخ های قبل اقدام به خرید و فروش کردند. درحال حاضر نرخ ورق گالوانیزه ضخامت 4.0 هفت الماس با قیمت 4360 تومان معامله شد.

ورق گالوانیزه

ورق گالوانیزه شهرکرد نیز از این پایدار بودن نرخ ها مجزا نیست. کارخانه شهر کرد نیز مانند دو تولید کننده ذکر شده از حدود یک هفته اخیر نرخ هایش را پایدار و بدون نوسانات نگاه داشته است.در حال حاضر نرخ ورق گالوانیزه شهرکرد ضخامت ۴.۰، ۳٨۱۵ تومان می باشد.
در این میان تولید کنندگانی هستند مانند تاراز که قیمت های خود را عنوان نکردند و دیروز فروش خود را متوقف کردند .
اخبار های بازار فولاد و آهن نشان از آن دارد که نرخ بسیاری از مقاطع فولاد در روزهای آخر سال از پایداری نسبی برخوردار است.در حال حاضر وضعیت بازار آهن کشور مناسب است و شرایط مطلوب تلقی شده است.گزارشات نشان بر آن است که قیمت آهن درسال جدید با رشد همراه میشود در بسیاری از مقاطع فولادی و این شرایط باعث شده است که اکثر اقدام به خرید کنند.
 

منبع :آهن پرایس

گروه صنعتی امیرکبیر محصولات فولادی نرخ ورق گالوانیزه ورق سیاه ورق گالوانیزه قیمت ورق گالوانیزه ورق گالوانیزه هفت الماس کارخانه هفت الماس ورق گالوانیزه شهرکرد بازار فولاد مقاطع فولادی

پرفروش ترین محصولات

دیدگاه کاربران
Real Time Analytics