پاسخگویی تلفنی از 9 صبح الی 18 عصر

021-55534328-31

گرانی آهن، تخفیف‌های لوازم خانگی را کم کرد

1396/06/11

به گزارش  گروه صنعتی امیر کبیر ، آهن به عنوان یکی از مواد اولیه مورد استفاده در ساخت لوازم خانگی مطرح است و این محصول از ابتدای تیرماه سال جاری تاکنون با افزایشی بالغ بر ۴۰ درصد روبه‌رو بوده است. افزایشی که به موجب آن شاهد رشد قیمت لوازم خانگی در سطح بازار هستیم.

 

هرچند افزایش قیمت لوازم خانگی به دلیل افزایش قیمت آهن تاثیر مستقیم خود را بر روی قیمت تعیین شده توسط تولیدکنندگان نگذاشته، اما این افزایش ۴۰ درصدی تاثیر پنج درصدی بر کاهش تخفیف‌های مورد اعمال در جشنواره‌های لوازم خانگی داشته است، بنابراین ۱۰ تا ۲۰ درصد تخیف‌هایی که فروشندگان لوازم خانگی برای مشتریان  در نظر می‌گرفتند به پنج تا ۱۵ درصد کاهش یافته است.

 

 

به گفته فروشندگان لوازم خانگی افزایش قیمت آهن موجب شد تا زمزمه‌های افزایش قیمت لوازم خانگی تا اوایل مردادماه سال جاری عنوان شود، اما در نهایت با آغاز شهریورماه شاهد کاهش پنج تخفیف‌های اعمال شده در فروش لوازم خانگی هستیم و می‌توان این مساله را به عنوان افزایش پنج درصدی قیمت لوازم خانگی پس از افزایش ۴۰ درصدی قیمت آهن تلقی کرد.

 

 قیمت آهن در سطح بازار به دلیل گرانی مواد اولیه و نوسانات قیمت‌های جهانی از ابتدای تیرماه تا نیمه مردادماه سال جاری با افزایش ۴۰ درصدی روبه‌رو شده که این مساله تاثیر خود را بر افزایش قیمت لوازم خانگی در سطح بازار گذاشته است.

 
منبع: خبرگزاری ایسنا

 

آهن لوازم خانگی قیمت آهن بازار لوازم خانگی

پرفروش ترین محصولات

دیدگاه کاربران
Real Time Analytics