پاسخگویی تلفنی از 9 صبح الی 18 عصر

021-55534328-31

ذوب آهن اصفهان بزرگترین تولید کننده محصولات طویل در خاورمیانه

1396/06/23

به گزارش گروه صنعتی امیر کبیر ، ، دشتیانه با اشاره به اینکه این شرکت بزرگترین تولید کننده محصولات طویل در خاورمیانه با قدمت 50 ساله است تصریح کرد : تولید فولاد در ایران حدود 17 میلیون تن است و نرخ رشد تولید فولاد در ایران در سال 2016 از خاورمیانه بیشتر بوده است.

 

وی در خصوص دلایل این افزایش به کاهش ظرفیت های تولید مازاد در چین، افزایش مجدد هزینه های مواد اولیه، سیاست های زیست محیطی اعمال شده در چین، عدم عرضه محصولات چین در بازارهای صادراتی و سطح کم موجودی انبارها اشاره نمود.

 

 وی از بیلت ایران به عنوان یک برند نو در بازارهای جهانی یاد نمود و خاطر نشان کرد : امروزه با تکیه بر قیمت رقابتی، زمان مناسب تحویل محصول، کیفیت بالا و ارائه اسناد در زمان مناسب، بیلت ایران موفق شده تا جایگاه خوبی در بازارهای بین المللی پیدا کند.

 

 

 

دشتیانه در ادامه به ارائه آماری از صادرات بیلت کشور پرداخت و همچنین توضیحاتی درباره طرح جامع فولاد کشور عنوان نمود .

 

وی با اشاره به اینکه فولاد چادرملو،نیریز،شادگان،بافت،سبزوار،سرمد ابرکوه وارد مدار  تولید خواهند شد ، گفت : با توجه به مشارکت چشمگیر بخش خصوصی، رسیدن به تولید 55 میلیون تن تولید فولاد خام و 20 میلیون تن صادرات دور از ذهن نبوده و در این راستا هم دولت و هم بخش خصوصی بایستی تعهداتی را انجام دهند. حفظ کیفیت، تربیت تیم های بازاریابی قوی، تولید بر اساس استانداردهای بین المللی، توسعه بازارهای هدف و قیمت رقابتی از جمله وظائف بخش خصوصی است و دولت نیز باید در امر توسعه بنادر و تسهیل حمل و نقل اهتمام ورزد.

 

معاون بازاریابی و فروش ذوب آهن با بیان اینکه70 درصد بیلت ایران به منطقه منا صادر می شود ، گفت: تایلند،عمان ،امارات و مالزی اهداف صادراتی فولاد ایران هستند.

 

معاون بازاریابی و فروش ذوب آهن اصفهان همچنین از بیلت ایران به عنوان یک برند نو در بازارهای جهانی یاد نمود و گفت :  امروزه با تکیه بر قیمت رقابتی، زمان مناسب تحویل محصول، کیفیت بالا و ارائه اسناد حمل در زمان لازم، بیلت ایران موفق شده تا جایگاه خوبی در بازارهای بین المللی پیدا کند.

 

دشتیانه صادرات بیلت ایران در 7 ماه2017 را معادل 2 میلیون و 440 هزار تن و صادرات بیلت ذوب آهن اصفهان در 7 ماه 2017 را معادل 560 هزار تن عنوان نمود .

 

شایان ذکر است متال اکسپرت روسیه کنفرانس بیلت و مواد اولیه را ۲۱ و ۲۲ شهریورماه۹۶ در مسقط عمان با حضور شرکت های مطرح فولادی عمان ، اروپایی و پنج شرکت بزرگ فولادی ایران برگزار نمود  در این کنفرانس شرکت های مسقط استیل،گروه صحار استیل و جزیره استیل در گزارشی به تشریح آخرین طرح های خود پرداختند .

 

منبع : خبرگزاری موج

اصفهان خاورمیانه افزایش تولید شرکت ذوب آهن معاون فروش و بازاریابی محصولات میانی

پرفروش ترین محصولات

دیدگاه کاربران
Real Time Analytics