پاسخگویی تلفنی از 9 صبح الی 18 عصر

021-55534328-31

نوسان قیمت پروفیل در بازار

1396/08/28

انجمن فولاد اروپا در ۱۸ آوریل  سال جاری شکایت  را ارائه کرد؛ که این شکایت نامه ادعا می کند که رزرو کالا موقتی است زیرا بازار این محصول همچنان تخریب می شود و واردکنندگان به خوبی از شیوه های تخلیه ای که در مدت زمان طولانی گسترش یافته اند و باعث آسیب رساندن به صنعت اتحادیه اروپا شده اند، آگاه هستند. این شکایت بیشتر ادعا می کند که واردات از چین سبب آسیب رساندن به صنعت اتحادیه اروپا می شود و افزایش ناگهانی در سطح این واردات حتی پس از دوره تحقیق نیز به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد،

اگر چنین عوارضی اعمال شود، موقع پایان دادن به این شکایت است. ” هر گونه مقررات ضد دامپینگ ممکن است از زمان اولین ثبت نام مورد نیاز باشد. پس از آغاز تحقیقات ضد دامپینگ در ماه فوریه امسال حجم واردات از چین از ماه مارس تا ماه مه سال گذشته ۱۵ درصد افزایش داشته است. محصولاتی که نیاز است ثبت نام در مورد آنها انجام شود عبارت است از پروفیل سنگین ساخت چین در ضخامت بیش از ۱۰mm و عرض ۶۰۰mm یا بیشتر. اتحادیه اروپا مقررات مجدد ضد دامپینگ برای قیمت پروفیل از چین و روسیه اواخر این ماه تنظیم کرد.

 

کاهش قیمت پروفیل تخت صادراتی ترکیه  با کاهش  پیشنهادات کشورهای مشترک المنافع

متال بولتن به نقل از فولاد اول اظهار داشت که سقوط قیمت پروفیل صادراتی ترکیه هفته گذشته تحت تاثیر کاهش پیشنهادات از طرف کشورهای مشترک المنافع بوده است.قیمت پیشنهادی اکراین برای پروفیل در روز جمعه ۵ اگوست ۳۷۵ تا ۳۸۰ دلار برای هر تن cfr بود ، در حالی که پیشنهاد ارائه شده برای این محصول از طرف روسیه ۳۸۵ تا ۳۹۰ دلار برای هر تن cfr بود.

این پیشنهادات ۵ دلار کمتر از پیشنهادات پیشین بودند.ارزیابی قیمت هفتگی فولاد اول در ۵ آگوست برای پروفیل  صادراتی ترکیه ۳۷۵ تا ۳۸۵ دلار برای هر تن cfr برآورد شد،  که از قیمت قبلی ۳۸۰ تا ۳۹۰ دلار برای هر تن  cfr  واردات قبلی، کمتر بود.هیچ پیشنهاد جدیدی برای پروفیل به گوش نرسیده است.ارزیابی هفتگی قیمت پروفیل وارداتی ترکیه ۴۲۰ تا ۴۴۰ دلار برای هر تن cfr در روز جمعه  برآورد گردید، که بدون تغییر هفتگی ثابت باقی مانده است.

یک تاجر اظهار داشت : پیشنهادات کم و بیش یکسانند ، با این وجود خبر هیچ خریدی به گوش نمی رسد. فعالیت بازار ترکیه بسیار ضعیف است ، مردم خواستار دیدن نتیجه تمامی تحقیقات فوری دولت بعد از شکست کودتای نظامی  میباشند.”تاجر دیگری گفت:” بازار بسیار محتاط است.”

مرکزآهن

پروفیل زد پروفیل قیمت لیست قیمت پروفیل لیست قیمت

پرفروش ترین محصولات

دیدگاه کاربران
Real Time Analytics