پاسخگویی تلفنی از 9 صبح الی 18 عصر

021-55534328-31

رکود اقتصادی و ثبات قیمت لوله داربست

1396/09/24

ثابت ماندن قیمت لوله داربستی چین در سطح بالا، با وجود رکود اقتصادی

قیمت لوله داربستی صادراتی چین در سطح بالایی ثابت باقی مانده است، اما رکود اقتصادی در حال شکل گیری است. با توجه به تقاضای قوی در بازار داخلی، پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت خرید لوله داربستی برای شركت های فولاد ساز چینی از سوی کشور های خارجی بسیار كم است.

قیمت لوله داربستی هم مانند هفته ی گذشته، به مبلغ ۶۸۰-۶۹۰ دلار در هر تن برای حمل و نقل خرید و فروش شد. تمام قیمت ها با توجه به وزن واقعی داده می شود و با توجه به این مسئله، گروه شانگگ در حال ارائه ی لوله داربستی به سنگاپور با قیمتی معادل ۶۹۰ دلار در هر تن بر حسب وزن نظری، است. قیمت های مذکور ۵ دلار در هر تن کم تر از نرخ هفته ی گذشته است.

سطح پایین قیمت ها

علاوه بر این، قیمت لوله داربستی ارائه شده توسط معامله گران چینی بسیار پایین تر از نرخ ۶۸۰-۶۹۰ دلار در هر تن است اما حتی این سطح از قیمت ها برای خریداران خارجی بیش از حد تلقی می شود. یکی از منابع خبری می گوید: یکی از معامله گران چینی، ۱۰،۰۰۰ تن از لوله داربستی تولیدی خود را با قیمت ۶۹۰ دلاردر هر تن بر اساس وزن واقعی به سنگاپور ارائه داده است.

اما هیچ پیشنهاد دیگری با این قیمت وجود ندارد. “یکی معامله گران گفت: “هیچ معامله ی صادراتی ای وجود ندارد چون قیمت لوله داربستی خیلی بالا است. قیمت خرید لوله داربستی به دلیل حمایت های بازار داخلی که تا کنون از لوله داربستی صادراتی حمایت می کند، ثابت باقی مانده است. اما چشم انداز قیمت لوله داربستی داخلی در فصل تابستان بیش از یک هفته است که ۴۵ یورو به ازای هر تن کاهش یافته است و این در حالی است که با وجود خرید قوی، انتظار می رفت که افزایش قیمت در آینده نیز محتمل باشد. بورس شانگهای نیز در معاملات روزانه ی خود افزایش قیمت لوله داربستی تا ۱۴ دلار در هر تن را ثبت کرد.

افزایش قیمت لوله داربست

انتظار می رود تولید کنندگان ترکیه ای پیشنهادات خود را در مورد قیمت خرید لوله داربستی داخلی افزایش دهند، زیرا بیش تر این مواد رزرو می شوند. در نتیجه،تامین کنندگان خارجی نیز ممکن است پشتیبانی خود را برای افزایش قیمت لوله داربستی ، در دور بعدی فروش خود دریافت کنند.

پیشنهادات ارائه شده در مورد قیمت لوله داربستی داخلی در ترکیه در حدوده ۶۸۰-۶۹۰ دلار در هر تن ، برای حمل و نقل بود، که ۱۰ تا ۱۵ دلار در هر تن نسبت به هفته ی گذشته افزایش داشت. بعضی از کارخانه ها با توجه به پرس و جو های اخیر در مورد قیمت لوله داربستی می گویند این محصول تا ۶۹۰ دلار در هر تن ، معامله می شود.

مرکزآهن

رکود اقتصادی ثبات قیمت لوله داربستی لوله داربست

پرفروش ترین محصولات

دیدگاه کاربران
Real Time Analytics