پاسخگویی تلفنی از 9 صبح الی 18 عصر

021-55534328-31

افزایش قیمت تیرآهن بدون کمترین مکس کوتاهی

1396/11/26

در روز گذشته قیمت آهن آلات دوباره بیشتر شد.در صورتی که روز دوشنبه هفته جاری بورس کالا بوده است، دوباره متوجه اثرات آن بر روی قیمت آهن آلات هستیم و این بیشتر شدن قیمت مربوط به چند روز پیش بورس نبوده است.دیروز قیمت مقاطع رشد داشته که در برخی از آنها قیمتش از مرز 100 تومان گذشته بود.افت و خیز در بازار آهن آلات باعث این شده است تا بعضی از کارخانه ها فروش خود را متوقف کنند. و این افزایش قیمت باعث این شده است که متقاضیان از معاملات آهن منصرف بشوند تا قیمت تیرآهن پایدار شود.

میلگرد با افزایش قیمت مواجه شد .روز گذشته قیمت میلگرد آجدار به طور متوسط 10 تا 60 تومان افزایش یافت. بیشتر کارخانه ها فروش خود را متوقف کردند و بعضی ها قیمت خود را افزایش داده است.افزایش 60 تومان قیمت میلگرد پرشین و به دلیل این افزایش قیمت شاهد رشد قیمت کار خانه هایی ابهر، ظفر بناب، آریان فولاد نیز بوده ایم که به 30،30 و 40 تومان به ترتیب افزایش قیمت داشته اند.این افت وخیز ها شامل بقیه کارخانه ها می شود.

قیمت روز قوطی پروفیل ها، طی هفته جاری رکورد بیشترین قیمت را جابه جا کرد.روز گذشته مقطع فولادی با افزایش قیمت روبرو شد و این رشد از مرز 100 تومان گذشت.پروفیل صابری 100 تومان به قیمتش اضافه شد.این افزایش قیمت با این شرایط که طی هفته جاری این کارخانه فقط 20 تومان افزایش داده است . قیمت پروفیل جهان نیز با افزایش قیمت زیادی مواجه شده است .این کارخانه قیمت پروفیل خود را 185 تومان افزایش داده است. البته باید گفت که این افزایش قیمت فقط منحصر به این دو تولید کننده پروفیل نمی باشد دیگر کارخانه های پروفیل مانند صدرا و پروفیل مشهد قیمت های خود را 150 و 110 تومان به ترتیب افزایش داده است و بسیاری از کارخانه ها به دلیل افزایش قیمت پروفیل باعث بسته شدن فروش آنها شد که می توان به تهران شرق و یزد اشاره کرد.

همچنین افزایش قیمت فقط مختص پروفیل و میلگرد نبوده نبشی و ناودانی از این قانون افزایش قیمت تبعیت کردند که قیمت روز نبشی 30 تا 70 تومان افزایش یافته است . ناودانی ها نیز 30 تا 50 تومان افزایش قیمت داشته اند.

ورق های گالوانیزه نیز افزایش قیمت داشتند این محصول چند هفته ای بود که هیچ گونه افزایش قیمت نداشتند با این افزایش قیمت آنها نیز به قیمتش اضافه شده است البته تعدادی از کارخانه های ورق گالوانیزه در روز گذشته قیمت های خود را اعلام نکردند.

همچنین ورق سیاه در بنگاه تهران نیز به قیمتش اضافه شد. ورق آهن در روز گذشته به طور متوسط 100 تومان افزایش قیمت داشته است.برخی از بنگاه ها در این میان معاملات خود را متوقف کرده بودند و تا ثبات قیمت صبر کردند تا در این نوسانات هیچ گونه ضرر وزیانی نداشته باشند.
هفته جاری، هفته ای پر از نوسانات در بازار آهن آلات بود. قیمت های این هفته پر افت و خیز بودند به همین دلیل بود که تمامی قیمت ها با تایید مجددا اعلام می شود. بسیاری بر این باور هستند با نزدیک شدن به تعطیلات نوروز بازار آهن آلات رونق یافته و قیمت ها در چند هفته آینده با قیمت ها با نوسانات کمتری مواجه می شوند.
 

منبع : آهن پرایس

گروه صنعتی امیر کبیر قیمت آهن آلات بورس کالا خرید آهن قیمت میلگرد میلگرد قیمت میلگرد آجدار میلگرد آجدار قوطی پروفیل قیمت قوطی پروفیل پروفیل نبشی ناودانی قیمت نبشی قیمت ناودانی ورق گالوانیزه بازار آهن آلات

پرفروش ترین محصولات

دیدگاه کاربران
  • پاسخ
    ارسال شده از : عصر آهن در تاریخ : 1398/04/05

    یه سایت هم هست با نام عصر آهن به صورت مارکت پلیس و بازار اینترنتی که بستری آنلاین است که فعالان صنعت آهن و فولاد اعم از تولید کنندگان، توزیع کنندگان و مصرف کنندگان را به صورت امن، سریع و رایگان به یکدیگر مرتبط می سازد و خریداران می توانند با بهره گیری از بروزترین قیمت ها و آخرین اخبار بازار آهن، محصولات خود را با قیمت مناسب تهیه کنند.

Real Time Analytics