پاسخگویی تلفنی از 9 صبح الی 18 عصر

021-55534328-31

روش های استفاده از ساندویچ پانل در صنعت

1396/11/27

فرم کلی ساندویچ پنل به راستی کم وزن و مرکب می باشد که در وسط یک لایه عایق قرار دارد و از هر دو طرف به وسیله ای دولایه محافظت می شود.اما باید به این نکته نیز توجه کرد که لایه های استفاده شده در ساندویچ پانل باید خیلی نرم و کم وزن می باشند و همچنین از خواص فیزیکی خاصی منحصر به فردی استفاده می کنند.در روشهای استفاده این محصول باید گفت که ساندویچ پانل به دو بخش تقسیم می شوند دسته اول سقفی و دسته دوم دیواری است و به همین دلیل می توان از آن ها به جای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی استفاده کرد، بسیاری از کسانی که این روش را انجام داده اند جایگزین بهتری می دانند.
در این مطلب ما فقط می توانیم چند مورد کوتاه از ویژگی های ساندویچ پانل را تشریح بدهیم.از ساندویچ پانل می توانیم برای استفاده از انواع صنایع سرمایشی و سردخانه، دفترهای که به صورت کارگاهی هستند،دستشویی و حمام و همچنین درمانگاهای صحرایی،تعمیرگاه های موقت بین جاده، و نماز خانه های سر راهی مورد استفاده هستند و همچنین برای انواع کلاسهای آموزشی، تهیه دکه نگهبانی مربوط به پست نگهبانی، در خانه های ویلای 1 یا 2 طبقه – برای ساخت واحد های امداد و نجات در لحظات بحرانی، برای ساخت انواع سوله، کانکس ها، و باید گفت که برای پوشش دیوار و سقف سالن های تولید از آن استفاده می شود.

ساندویچ پانل چند نوع می باشد

این سخن نیز خالی از لطف نیست که باید گفته شود کاربردهای ساندویچ پانل بسیار زیاد هست که اگر بخواهیم همه آنها را بیان کنیم این مطلب طولانی می شود وممکن است که مخاطبان نیز کل مطلب رو مطالعه نکنند.در ادامه این مقاله به مباحث مربوط به ساندویچ پانل می پردازیم. ساندویچ پانل تعداد زیادی را داراست که هر کدام اسم بخصوصی دارند، به عنوان نمونه پلی یورتان، سقفی، دیواریف و سردخانه ای از گونه های مختلف آن می باشد.
همچنین ورق های مورد استفاده در تولید این محصول احتمال دارد که ورق گالوانیزه، ورق دو رو فویل، ورق آلومینیوم، یک رو فویل آلوزینگ و یا یک رو ورق باشد که تنوع انواع این محصول باعث می شود که مشتری با خیال آسوده محصول مورد نظر خود را خریداری کند.علاوه بر آن با توجه کرد که ورق امتیاز مثبتی در بحث کیفیت و طول عمر ساندویچ پانل دارد.

امکانات ساندویچ پانل سقفی 

ساندویچ پانل سقفی از ضخامت 4 تا 20 سانتی متر بهره می برد از مواد اولیه عالی ، پرسنل متخصص و با علم روز دنیا تولید می شود. ساندویچ پانل سقفی در مقابل رشد قارچ ها و گیاهان مقاوت خوبی بهره می برد و به دلیل اینکه که بی بود است حشرات نمی توانند در داخل فوم زندگی کنند.
همچنین این پنل سقفی یکی از بهترین نوع برای پوشش سقف مجتمع های صنعتی به شمار می آید. این پانل به دلیل  اینکه از ضریب حرارتی پایین و بهترین عایق های صنعتی برای پوشش سقف ها استفاده کرده است مناسب می باشد.این نکته که عرض سقفی نزدیک به 1.08 متر بوده توانسته است که از نظر زیبایی و کارایی خریداران را راضی نگه دارد.

ساندویچ پانل دیواری:

از این محصول پدیدار است که برای پوشش دیوار مناسب می باشد و یکی از مهمترین و مناسب ترین نوع فوم قابل استفاده در ساندویچ پانل دیواری پلی اورتان می باشد.
علاوه برآن ساندویچ پانل دیواری از عرض 1.14 متر بهر می برد که در دیزاین محیط های مختلف کار را برای ما آسان می کند.و این محصول از 4 تا 20 سانت متر ضخامت بهر می برد.

منبع :مرکز آهن

گروه صنعتی امیر کبیر ساندویچ پانل ورق انواع ساندویچ پانل ویژگی های ساندویچ پانل پلی یورتان ساندویچ پانل سقفی فویل آلوزینگ ورق گالوانیزه ساندویچ پانل دیواری

پرفروش ترین محصولات

دیدگاه کاربران
Real Time Analytics