پاسخگویی تلفنی از 9 صبح الی 18 عصر

021-55534328-31

زد3 18سانت

کد محصول: 7318

معرفی زد3 18سانت:

پروفیل به قطعاتی گفته می شود که متناسب با جنس و استحکام آنها طبقه بندی شده و در دو دسته ی کلی تو پر و تو خالی تقسیم بندی می شوند. پروفیل های z شکل در پوشش سقف سوله ها مورد استفاده قرار می گیرد.

29,500 ریال
افزودن به سبد خرید

معرفی مختصر محصول :

معرفی زد3 18سانت:

پروفیل به قطعاتی گفته می شود که متناسب با جنس و استحکام آنها طبقه بندی شده و در دو دسته ی کلی تو پر و تو خالی تقسیم بندی می شوند. پروفیل های z شکل در پوشش سقف سوله ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های محصول :

پروفیل چیست ؟

تجهیزاتی هستند که در ساخت در و پنجره و لوله استفاده می شوند . برای مثال پروفیل (Profile) درب برای قسمت چسبیده و اتصال پانل به یکدیگر به کار می رود . از لحاظ لغتی پروفیل (Profile)  به معنای ثابت بودن مقطع در طول معین

انواع پروفیل

در بحث پروفیل چیست باید گفت : پروفیل باز ( مقاطع u ,z )  (Profile) : پروفیلهای باز با بعد و ضخامت متنوع تولید می شوند . پروفیلهای باز مورد مصرف مصالح ساختمانی برای چارچوب درب از جنس چوب ، ام دی اف و قاب اطراف پنجره روی نمای بیرون ساختمان است . (Profile) پروفیل های باز با مقطع Z جهت سقف سالنهای بزرگ مانند سوله ، سالن ورزشی ، انبار و پارکینگ کاربردهای زیادی دارند.

موارد مصرف پروفیل

بخش عظیم پروفیل ها (Profile) برای ساخت در و پنجره های آهنی استفاده می شوند . پروفیل ها (Profile) در گروه های ا تا ۷ ( از لحاظ اندازه و مشخصات) تقسیم بندی می شوند و برای ساخت پنجره و چارچوب آن استفاده می شوند.
انواع پروفیلها (Profile)  به شکل مربع و مستطیل با مقاطع کوچک به جای نرده فلزی برای در و پنجره منازل ، کنار راه پله ها و همچنین نرده کشی اطراف دیوارها و زمینهای حصارکشی شده و نرده پیاده رو و خیابان به کار می روند.
در صنعت خودروسازی از انواع پروفیلها مانند پروفیل های قوطی مربعی و مربعی مستطیلی استفاده می شود.
پروفیل (Profile)  قوطی مربعی در ساخت پایه میز و صندلی و همچنین برای پوشش سقف استفاده می شود .
پروفیلهای به شکل z در انواع سوله ها به کار میروند.
پروفیلهای نبشی و ناودانی در روش نورد سرد تولید میشوند .

ویژگی های پروفیل Z شکل : 

  • مخصوص مصارف صنعتی
  • مخصوص ساخت سوله
  • مخصوص ساخت نشیمنگاه سقف های شیروانی
  • جهت سقف بندی سوله ها و سقف بندی مکان های صنعتی
  • دارای قابلیت فرم پذیری
  • جوش پذیری
  • مقاومت بالا و از دقت ابعادی و کیفیت سطحی بالایی برخودار است

جدول مشخصات پروفیل z جدول اشتال پروفیل z قیمت روز پروفیل z وزن زد سوله خرید زد 3 خرید Z3 زد 3 پروفیل زد3 18سانت وزن پروفیل z پروفیل z قیمت روز پروفیل z قیمت پروفیل z پروفیل زد قیمت پروفیل Z3 خرید پروفیل Z3 پروفیل z قیمت پروفیل زد 3
Real Time Analytics