پاسخگویی تلفنی از 9 صبح الی 18 عصر

021-55534328-31

زد4 16سانت

کد محصول: 7416

معرفی زد4 16سانت

پروفیل به قطعاتی گفته می شود که متناسب با جنس و استحکام آنها طبقه بندی شده و در دو دسته ی کلی تو پر و تو خالی تقسیم بندی می شوند. پروفیل های z شکل در پوشش سقف سوله ها مورد استفاده قرار می گیرد.

29,500 ریال
افزودن به سبد خرید

معرفی مختصر محصول :

معرفی زد4 16سانت

پروفیل به قطعاتی گفته می شود که متناسب با جنس و استحکام آنها طبقه بندی شده و در دو دسته ی کلی تو پر و تو خالی تقسیم بندی می شوند. پروفیل های z شکل در پوشش سقف سوله ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های محصول :

تجهیزاتی هستند که در ساخت در و پنجره و لوله استفاده می شوند . برای مثال پروفیل (Profile) درب برای قسمت چسبیده و اتصال پانل به یکدیگر به کار می رود . از لحاظ لغتی پروفیل   به معنای ثابت بودن مقطع در طول معین

انواع پروفیل

در بحث پروفیل چیست باید گفت : پروفیل باز ( مقاطع u ,z ) : پروفیلهای باز با بعد و ضخامت متنوع تولید می شوند . پروفیلهای باز مورد مصرف مصالح ساختمانی برای چارچوب درب از جنس چوب ، ام دی اف و قاب اطراف پنجره روی نمای بیرون ساختمان است .  پروفیل های باز با مقطع Z جهت سقف سالنهای بزرگ مانند سوله ، سالن ورزشی ، انبار و پارکینگ کاربردهای زیادی دارند.

موارد مصرف پروفیل

بخش عظیم پروفیل ها برای ساخت در و پنجره های آهنی استفاده می شوند . پروفیل ها (Profile) در گروه های ا تا ۷ ( از لحاظ اندازه و مشخصات) تقسیم بندی می شوند و برای ساخت پنجره و چارچوب آن استفاده می شوند.
انواع پروفیلها به شکل مربع و مستطیل با مقاطع کوچک به جای نرده فلزی برای در و پنجره منازل ، کنار راه پله ها و همچنین نرده کشی اطراف دیوارها و زمینهای حصارکشی شده و نرده پیاده رو و خیابان به کار می روند.
در صنعت خودروسازی از انواع پروفیلها مانند پروفیل های قوطی مربعی و مربعی مستطیلی استفاده می شود.
پروفیل  قوطی مربعی در ساخت پایه میز و صندلی و همچنین برای پوشش سقف استفاده می شود .
پروفیلهای به شکل z در انواع سوله ها به کار میروند.
پروفیلهای نبشی و ناودانی در روش نورد سرد تولید میشوند .

مزایای استفاده از پروفیل زد 4 16سانت :

  • کافی بودن مقاطع استاندارد برای نیروهای موجود
  •  تنظیم ممان اینرسی و شعاع ژیراسیون با استفاده از مقاطع مرکب
  • همسان سازی مقاطع داده شده با استفاده از مقاطع مرکب و استفاده از ورق های تقویتی
  • کاهش پرت اهن آلات با هماهنگ سازی مقا طع
  • تدارکات مناسبتر وراحتر در هماهنگ سازی مقاطع

پروفیل زد پروفیل z جدول مشخصات پروفیل z جدول اشتال پروفیل z قیمت روز پروفیل z وزن زد سوله خرید زد 4 خرید Z4 زد 4 پروفیل زد4 16سانت وزن پروفیل z پروفیل z قیمت روز پروفیل z قیمت پروفیل z
Real Time Analytics